Hronika

Teška saobraćajna nesreća u Mostaru: Jedna osoba poginula

Teška saobraćajna nesreća u Mostaru odnijela je jutros jedan život. Do udesa je došlo oko 8:30 časova na magistralnom putu M-17, na lokalitetu Pasjak, kod skretanja za Forticu.

Prema neslužbenim informacijama, koje prenosi Hercegovina.info, najvjerovatnije je riječ o pješaku na kojeg je naletio automobil. Tačne okolnosti nesreće zasad nisu poznate, a više detalja očekuje se nakon policijskog uviđaja.

Zbog udesa se saobraćaj na ovoj dionici odvija usporeno, uz naizmjenično propuštanje vozila, a iz oba smjera formirale su se veće kolone. Policijski službenici Policijske uprave Mostar regulišu saobraćaj na terenu.

Identitet stradale osobe, kao i sve okolnosti koje su dovele do nesreće, biće poznati nakon što istražni organi završe uviđaj.

Izvor
BanjaLuka.net

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button